We wtorek drużyna siatkarzy brała udział w XIV Turnieju Siatkówki Chłopców Szkół Kształcenia Zawodowego o Puchar Dyrektora CKZiU w Brodnicy. W zawodach brało udział 5 zaprzyjaźnionych szkół z naszego regionu - gospodarze Brodnica, Toruń, Wąbrzeźno, Gronowo i My. W naszej grupie zmierzyliśmy się z drużynami z Torunia i Wąbrzeźna. Nie oddaliśmy żadnego seta zapewniając sobie tym samym miejsce w finale. O pierwsze miejsce walczyliśmy z drużyną z Brodnicy zwyciężając 2-0. O sukcesie zdecydowała siła walki naszych uczniów, ich umiejętności, sportowe zachowanie na boisku i sympatia do siatkówki. Opiekunem drużyny jest Małgorzata Dzwonkowska. Ogromne gratulacje dla całego teamu.
 
Skład drużyny: kapitan -Paweł Tomaszewski, Kacper Gończewski, Kacper Bednarski, Wiktor Abramek, Jakub Ofman, Mateusz Skorupka, Damian Wysogrocki.
 
ŻYCZYMY dalszych sukcesów sportowych.